Spoločnosť HPA SK s.r.o. je exkluzívnym distribútorom medu a medových výrobkov spoločnosti Balparmak, ktorá je pôvodom z Turecka. Spoločnosť Balparmak je v Turecku lídrom v produkcii medu a zároveň je 4.najväčším výrobcom medu na svete.

 

4. Najväčšia značka

 

PWL Services získala výhradné zastúpenie v Čechách  a na Slovensku

 

Cieľom spoločnosti Balparmak je udržať si vedúcu pozíciu na trhu a zároveň byť naďalej jedným z preferovaných dodávateľov popredných značiek medu na európskom trhu. Od založenia spoločnosti Balparmak úzko spolupracuje s najlepšími univerzitami na výskumných programoch. Vďaka týmto výskumným programom Balparmak získal bohaté vedomosti a skúsenosti. Jedným z cieľov je nadviazať na už vysoký štandard kvality a zároveň neustále zvyšovať spokojnosť zákazníkov a poskytnúť spotrebiteľovi skutočný, vysoko kvalitný a zdravotne nezávadný med.

 

Od roku 1994 je med z Turecka exportovaný do Nemecka, Holandska, Francúzska, Veľkej Británie, Belgicka, Španielska, Poľska, Dánska, Saudskej Arábie, Iraku, Dubaja, Kuvajtu, Spojených štátov amerických, Azerbajdžanu, Japonska a na Cyprus.

V roku 2012 bol spustený export do Číny, ktorá je najväčším vývozcom medu na svete.

export